Udział uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, turniejach
I semestr 2023/2024
L.p |
Nazwa konkursu, olimpiady, turnieju |
Ranga, zasięg |
etap |
Liczba uczestników |
Uzyskany tytuł/ miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
1. |
XXXIV Olimpiada Teologii Katolickiej pod hasłem „Zasady społeczne w nauczaniu Kościoła” |
ogólnopolski |
etap szkolny |
21 |
laureatki: Justyna Piędel 2c, Joanna Ciak 3c, Julia Kowalska 2a |
Monika Krawiec |
2. |
XXXIV Olimpiada Teologii Katolickiej pod hasłem „Zasady społeczne w nauczaniu Kościoła” |
ogólnopolski |
etap okręgowy |
3 |
laureatki: Justyna Piędel 2c – I miejsce Joanna Ciak 3c – II miejsce - kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Julia Kowalska 2a – tytuł finalisty |
Monika Krawiec |
3. |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych „I KnowAmerica” |
ogólnopolski |
I etap |
5 |
Agnieszka Szewczyk |
|
4. |
Olimpiada Języka Angielskiego |
ogólnopolski |
etap szkolny |
8 |
Aneta Szybka Anna Beetz Agnieszka Szewczyk |
|
5. |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
ogólnopolski |
etap szkolny |
5 |
Michał Kołodziej – zakwalifikowany do etapu okręgowego |
Anna Andres |
6. |
Olimpiada Wiedzy o Mediach |
ogólnopolski |
szkolny |
1 |
Andżelika Guściora - uczestnik |
Anna Andres |
7. |
Olimpiada Wiedzy Chemicznej |
ogólnopolski |
etap 1 |
6 |
Dominika Zając |
|
8. |
Ogólnopolska Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” |
ogólnopolski |
etap szkolny |
20 |
Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: Wiktoria Drelich 3b Amelia Molawka 2c Krzysztof Siembida 3c |
Anna Dąbek |
9. |
Ogólnopolski Konkurs o prawie pracy i przepisach BHPorganizowany przez PIP |
ogólnopolski |
etap szkolny |
18 |
Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: Karolina Zaguła 3b Kamila Socha 3b |
Anna Dąbek |
10. |
Olimpiada Filozoficzna |
ogólnopolski |
etap okręgowy |
1 |
Kacper Pilch 3a – uczestnik części pisemnej etapu okręgowego |
Marcin Folta |
11. |
Konkurs Wymowy Niemieckiej organizowany przez Uniwersytet Rzeszowski |
wojewódzki |
etap I |
1 |
Klaudia Nalepa - udział |
Anna Dąbek |
12. |
Odkrywamy piękno „Nad Niemnem” |
szkolny |
6 |
I miejsce – Jakub Bartoszek 3b II miejsce – Patrycja Nowak 3a III miejsce – Maja Chojnacka 2b |
Joanna Kazanecka |
|
13. |
Poznaj historię Komisji Edukacji Narodowej |
szkolny |
14 |
I miejsce – Amelia Łazorko 3a II miejsce –Daria Dubiel 1b III miejsce –Antonina Bąk 1b - Anna Tomecka 4d |
Dorota Oleksak |
sporządziły:Barbara Mierzwa, Dominika Zając